Historia firmy MAAN

Od prawie 30 lat zajmujemy się produkcją okapów kuchennych, a od 1989 roku istniejemy jako marka MAAN.
Rozwijaliśmy się przez te lata i dzisiaj jesteśmy jednym z dwóch wiodących producentów w Polsce. Sukces osiągnęliśmy dzięki podążaniu za wyznaczonymi trendami w zakresie wzornictwa i rozwiązań technicznych, ale w ogromnej mierze dzięki jakości produktów i solidności w realizacji kontraktów. Poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii i rozwiązań firma MAAN nieustannie stwarza nowe możliwości w zakresie produkcji okapów kuchennych. Zaopatrujemy naszych klientów w takich krajach jak: Niemcy, Ukraina, Rosja, Czechy i inne, a jako partner gwarantujemy sprawny system dostarczania towarów.

Wyrazem troski o najwyższą jakość wyrobów jest fakt wdrożenia i certyfikowania systemu zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001, obejmujący cały cykl projektowania, konstruowania, produkowania, sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie, dostęp do najnowocześniejszych technologii, innowacyjność oraz całkowite uwzględnienie potrzeb klientów pozwalają nam zaoferować niezawodne i wyjątkowe produkty.

Technologia

Naszymi podstawowymi atutami pozwalającymi osiągnąć wysoką jakość produktów są nowoczesne maszyny i urządzenia stosowane w procesie produkcji.

LAKIERNIA

PARK MASZYNOWY

MAGAZYN

PILOT

OŚWIETLENIE

FILTRY

Dział konstrukcyjny

Nasi pracownicy z działu R&D nie ustają w rozwijaniu swoich możliwości. Cały proces projektowania odbywa się w siedzibie naszej firmy.
Slide background

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Tworząc projekty nowych modeli naszych produktów bierzemy pod uwagę cztery najważniejsze czynniki: redukcję głośności pracy okapów, poprawę wydajności, ekonomiczność eksploatacji urządzeń oraz oszczędność energii elektrycznej.

Slide background

BEZPIECZEŃSTWO

Przy opracowywaniu nowych modeli zawsze głównym celem jest bezpieczeństwo użytkownika. Wiedza i doświadczenie w parze z kreatywnością naszego zespołu projektowego są podstawą do tworzenia najlepszych rozwiązań w zakresie okapów kuchennych.
Slide background

PROSTOTA OBSŁUGI

Opracowywanie nowych modeli prowadzi do tworzenia okapów charakteryzujących się łatwą, intuicyjną obsługą. Owocem pracy zespołu są urządzenia, których obsługa jest przyjemna, wygodna i prosta.
Slide background

INNOWACYJNOŚĆ

Tworzymy okapy w oparciu o najnowsze wyniki badań i osiągnięć naukowców. Realizacja najwyższych standardów wymaga od nas stosowania najlepszych materiałów i najnowszych zdobyczy myśli technicznej.

Certyfikaty

Dofinansowanie unijne

Slide background

Design

Funkcjonalność, wysublimowana linia i odważny design
WIĘCEJ
Slide background

Design

Świeżość wzornictwa i klasyczne piękno
WIĘCEJ
Slide background

Design

Najnowsze trendy w stylizacji
WIĘCEJ
Slide background

Design

Otwarcie na zmiany i podążanie za nimi
WIĘCEJ
Slide background

Design

Harmonia piękna i nowoczesności
WIĘCEJ

Podole 9
05 – 600 Grójec, Polska
+48 48 664 50 56
+48 48 664 56 82
+48 48 661 26 01
info@maan.pl
Więcej »