fbpx

Międzynarodowe Targi Electronics Show 2024

W dniach 21-23 czerwca 2024, mieliśmy przyjemność zaprezentować produkty naszej firmy na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej Electronics Show 2024.

Międzynarodowe Targi Electronics Show to jedno z największych branżowych wydarzeń, na którym pojawiają się producenci zarówno krajowi, jak i zagraniczni. Odbywają się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

W tym roku targi Electronics Show odbyły się się w dniach 21-23 czerwca 2024 roku. Stanowisko firmy Maan D2.11 zostało odwiedzone przez licznych gości. Mogli oni oglądać nasze produkty, w tym okapy z serii premium (Maan Premium Line), a także porozmawiać z przedstawicielami i uzyskać więcej informacji.

Serdecznie dziękujemy organizatorom tego eventu za możliwość zaprezentowania się oraz wszystkim, którzy zdecydowali się nas odwiedzić. Przypominamy, że produkty Maan można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku w showroomie w Pruszkowie (ul. 3-Maja 8/B3), w godzinach pracy naszego biura (od 8 do 15).

Zapraszamy także już teraz na kolejne targi, na których się pojawimy w 2024 roku – Warsaw Home Kitchen (odbędą się w Ptak Warsaw Expo w dniach 23-26 października).