Dla biznesu/OEM

 

 

 

partner kontraktowy w modelu OEM dla wiodących marek europejskich.
Rok założenia 1989

Jesteśmy partnerem, który rozumie, czym zajmuje się Twoja firma i czego potrzebuje.

Jako partner OEM produkujemy:

  • modele z naszego katalogu indywidualnie konfigurowane
  • modele zaprojektowane przez klienta
  • modele zaprojektowane przez nas zgodnie ze specyfikacją klienta

Jesteśmy otwarci na pomysły pochodzące od naszych partnerów!

Nasze zasoby

  • 2 zakłady produkcyjne w centralnej Polsce, w których zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą
  • własne laboratorium do badań parametrów okapów
  • dział R&D
  • system zarządzania jakością ISO 9001

Przewaga modelu
OEM

dlaczego MAAN?

Utrzymanie sprawnego funkcjonowania firmy dzisiaj oznacza również przygotowanie się na jutro i przyszłość. Wraz z modernizacją sprzętu i narzędzi oraz potrzebą ciągłego ulepszania i nadążania za konkurencją przez firmy, korzyści płynące ze współpracy z producentem OEM wykraczają daleko poza tu i teraz.

W wielu przypadkach firma nie ma odpowiedniego zaplecza do sprostania wyzwaniom, do samodzielnej produkcji wysoce wyspecjalizowanych i masowych towarów – lub outsourcing produkcji jest po prostu znacznie tańszy.

Angażując się w usługi oferowane przez producenta OEM, firmę MAAN, zapewniamy partnerom korzystanie z zewnętrznych mocy produkcyjnych oraz 30 – letnie know-how.

Ekonomia skali – opłacalna produkcja.

Dzięki naszej wąskiej specjalizacji, jaką jest produkcja i projektowanie okapów, ostateczny koszt produktu jest niższy, a jakość wysoka.

Nasz partner otrzymuje wysokiej jakości produkt w optymalnej cenie i może skupić się na sprzedaży, marketingu czy dystrybucji.

Skrócenie czasu potrzebnego na wprowadzenie produktów na rynek.

Korzystając z naszego parku maszynowego Partner nie inwestuje w maszyny i technologie. Proces wdrożenia do produkcji jest skrócony do minimum.

Brak ryzyka naruszenia praw własności intelektualnej.

Gwarantujemy rzetelną i zgodną z wymaganiami produkcję z zachowaniem praw własności w przypadku produkcji modeli zaprojektowanych przez zleceniodawcę.

Wysoka jakość.

Nasze okapy testowane są zgodnie z surowymi, wyspecjalizowanymi standardami testowania i międzynarodowymi systemami zarzadzania jakością.

Wszystkie nasze części i komponenty są tworzone i testowane zgodnie z oryginalną specyfikacją i zapewniają wysoką jakość. Gwarantujemy działanie zgodnie ze specyfikacjami fabrycznymi Klienta.

Zwrot z inwestycji.

Dokładamy największych staranności, by okapy, które produkujemy były wykonane zgodnie ze specyfikacjami fabrycznymi i spełniały wszystkie wymagania i normy zleceniodawcy. Solidność wykonania zapewnia wysoką jakość naszych produktów.

Wsparcie techniczne i projektowe.

W każdej chwili udostępniamy kontakt do zespołu projektantów i ekspertów, który zaprojektował i nadzorował wykonanie okapów.

Kontakt:

Krzysztof Kwiatkowski
tel: +48 539 774 275
mail: krzysztof.kwiatkowski@maan.pl