O nas

Powietrze,
którym oddychamy

Okap kuchenny jest nieodłączną częścią każdego domu. Łącząc elegancki wygląd z wysoką jakością i funkcjonalnością , powinien sprostać oczekiwaniom wymagających konsumentów.

To jest nasza filozofia, którą od ponad 40 lat z sukcesem wdrażamy na polskim i europejskich rynkach. Jesteśmy wiodącą, rodzinną, polską firmą specjalizującą się z produkcji okapów kuchennych. Tworzymy przyjazne dla środowiska domowego, zaawansowane technologicznie i estetycznie urządzenia, które oczyszczają powietrze w Twojej kuchni.

Tradycja napędzana
nowoczesnością

Nasza kolekcja odzwierciedla nie tylko najnowsze trendy designerskie. Od ponad 40 lat na bieżąco wprowadzamy innowacje technologiczne, które sprawiają, że nasze okapy pracują cicho, skutecznie oczyszczają powietrze i wprowadzają ciepły klimat do każdej kuchni.

Tworzymy Okapy z Pasją

Poznaj Nas, poznaj nasz proces produkcji. Kliknij  z prawej strony  i zobacz proces produkcji. To opowieść o precyzji, designie i trosce o każdy detal, która sprawi, że spojrzycie na kuchenne aranżacje zupełnie z nowej perspektywy.Witamy w pasjonującym procesie tworzenia okapów Maan!

Proces produkcji

Nasz film zabierze was w ekscytującą podróż, podczas której dowiecie się, jak z surowych materiałów rodzi się elegancja i funkcjonalność. Zanurzcie się w procesie, w którym rzemiosło mistrzów i nowoczesne innowacje tworzą niezrównaną jakość każdego okapu Maan.

Zobacz naszą produkcję

Wirtualny spacer

Zobacz nasze biuro, część naszej wzorcowni w której pokazujemy modele obecne w sprzedaży oraz prototypy. Odwiedź nas w Pruszkowie.

Zobacz wirtualny spacer

Laboratorium wydajności

Dysponujemy najnowocześniejszym laboratorium, gdzie nieustannie udoskonalamy wydajność naszych okapów. Dzięki ciągłym badaniom są one coraz bardziej skuteczne, cichsze i ekologiczne.

System zarządzania jakością

System zarządzania jakością ISO 9001 funkcjonuje w naszej firmie od 2010 roku. Stworzone w ramach systemu i corocznie weryfikowane procedury obejmują podstawowe procesy, w tym projektowanie, prace konstrukcyjne, produkcję, sprzedaż wraz z obsługą posprzedażową.

System zarządzania środowiskowego

Certyfikacja systemu zarządzania środowiskowego czyli wprowadzenie normy ISO 14001 czyli kluczowego kroku w dążeniu do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska pozwala firmie osiągnąć nie tylko zgodność z wymogami prawnymi, ale także przyniesie liczne korzyści operacyjne i konkurencyjne.