fbpx

Tubularna elegancja: polskie okapy Maan, które oczyszczają i oczarowują

OKAP ELBA W 39 SOFT TOUCH aranżacja biały 1

Dlaczego warto zdecydować się na okapy tubowe Maan?

Dzięki szerokiej gamie kolorów, rozmiarów  oraz parametrów pracy okapów typu Tuba w ofercie Maan, mogę być one  przeznaczone zarówno do dużych jaki i mniejszych kuchni . 

Okapy typu Tuba, nazywane tak od charakterystycznego kształtu tuby, są oprócz nowoczesnego designu bardzo skuteczne w usuwania oparów i zapachów powstałych podczas gotowania . 

Okapy takie możemy montować  zarówno na ścianie (typ przyścienny), jak i na suficie (typ wyspowy). Dzięki nowoczesnym powłokom, którymi są pokrywane tuby, są one również łatwe w czyszczeniu i odporne na czynniki zewnętrzne . 

Ich  elegancki design powoduje że okapy typu Tuba to nie tylko wydajne urządzenie do pracy w kuchni – to również jej dekoracja.

OKAP ELBA 2 39 SOFT TOUCH aranżacja stal 2

Okapy typu Tuba, które oferuje Maan

Okapy tubowe w asortymencie firmy Maan są to modele, które wzbudzają największe zainteresowanie klientów. 

Dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Oprócz podstawowych białego i czarnego, Maan oferuje też tuby w kolorze miedzianym i złotym oraz satynowym. Dzięki temu pasują do każdego wystroju kuchni.

OKAP ELBA W 35 SOFT TOUCH aranżacja złota 2

Zależnie od modelu okapy wyposażone są w sterowanie mechaniczne (Push button) jak i elektroniczne (Soft touch z pilotem i wyświetlaczem). 

Okapy typu tuba cechują się bardzo dobrymi parametrami jeżeli chodzi o głośność pracy jak i wydajność.

Każdy z modeli może pracować w trybie pochłaniacza  (wymagane są dwa filtry węglowe) lub wyciągu ( podłączenie do wentylacji).

Poznaj dostępne obecnie tubowe okapy z kategorii wyspy oraz z kategorii okapów przyściennych w ofercie Maan

Sprawdź wszystkie Maan okapy typu Tuba

Zachęcamy też do dowiedzenia się więcej o Maan Premium Line