fbpx

Nowoczesne i opłacalne filtry do okapów kuchennych z recyrkulacją powietrza

Nowość – okapowe filtry plazmowe VIKICKS, czyli nowoczesny, trwały i oszczędny sposób na pozbycie się z kuchni nieprzyjemnych zapachów.

Czym są filtry plazmowe?

Filtry plazmowe oczyszczają powietrze przepuszczając je przez będącą mieszaniną dodatnich i ujemnych jonów plazma. Są w niej dezaktywowane szkodliwe cząstki chemiczne oraz zanieczyszczenia. Czyste powietrze jest następnie znowu wypuszczane do kuchni przez system recyrkulacji.

Różne modele, większa oszczędność, mniej hałasu.

W taki sposób właśnie działają polecane przez nas filtry plazmowe VIKICKS. Oferujemy je
w czterech różnych rozmiarach i z różną możliwością filtrowania:

  • VR180 – filtruje do 400m³/h – rozmiar ø165mm x 200 mm
  • VR220 – filtruje do 600m³/h – rozmiar ø165mm x 240 mm
  • VR280 – filtruje do 800m³/h – rozmiar ø165mm x 300 mm
  • VR350 – filtruje do 1000m³/h – rozmiar ø165mm x 370 mm

Ich ważną cechą jest to, że nadają się one zarówno do okapów Maan, jak i innych producentów. Dzięki recyrkulacji powietrza nie trzeba montować skomplikowanych i drogich systemów, które odciągałyby powietrze na zewnątrz budynku.

Filtry VIKICKS są również bardziej trwałe w porównaniu z filtrami węglowymi. Jeden filtr wystarcza na 5 lat. Zapewniamy, że nie straci z czasem swoich zdolności usuwania nieprzyjemnych zapachów czy zanieczyszczeń powstałych podczas gotowania, a także wirusów czy alergenów.

Filtry plazmowe VIKICKS pozwalają także wytłumić głośność okapu. To coś pożądanego w kuchni, gdzie głośna praca urządzenia może na przykład zakłócić rozmowę. Możesz cieszyć się nie tylko czystszym powietrzem, ale również mniejszym hałasem.

Poznaj filtry plazmowe VIKICKS w naszej ofercie